Odmładzanie skóry za pomocą zabiegu infuzji tlenowej

          Zdrowy i młody wygląd to marzenie wielu kobiet, szczególnie tych, które zmagają się ze skórą problematyczną. Obecnie na rynku znajduje się wiele propozycji dla klientek chcących się upiększyć, bądź też pozbyć się problemów związanych z wyglądam, zarówno skóry jak i całego ciała. Na przeciw tym problemom wychodzi medycyna estetyczna, która rozwija się z roku na rok dając swoim zwolenniczkom nowe i coraz mniej inwazyjne metody pozbywania się kompleksów. 

Dla kogo zabieg infuzji tlenowej?

           Osoby chcące pozbyć się oznak starzenia mają możliwość skorzystania z zabiegu infuzji tlenowej. Jest to nowoczesna technologia oparta na tlenie hiperbarycznym, to znaczy takim, który znajduje się pod dużym ciśnieniem. Za pomocą tego tlenu dostarcza się do skóry aktywne składniki pochodzące z produktu aplikowanego na skórę. Infuzja tlenowa (https://cmeik.pl/oferta/infuzja-tlenowa/) przeprowadzana jest przez specjalistę z zakresu medycyny estetycznej, który dobiera specjalne ampułki z kosmetykiem, kierując się rodzajem skóry oraz jej potrzebami. 

Jakie efekty daje zabieg?

          Infuzja tlenowa jest zabiegiem bardzo korzystnym dla skóry, ponieważ gdy ta pozbawiona jest odpowiedniej ilości tlenu, ma większą tendencję do szybszego starzenia się. Skóra, która nie jest odpowiednio nasycona tlenem, posiada mniejsze zdolności do regeneracji szczególnie w najgłębszych warstwach, w których zachodzą procesy potrzebne do intensywnego wygładzenia i odmłodzenia skóry. 

          Odpowiednio dobrany i profesjonalnie przeprowadzony zabieg daje pożądane efekty natychmiastowo, poprawiając kondycję skóry i uelastyczniając ją. Do najbardziej widocznych efektów zabiegu należą:

  • wygładzenie okolic najbardziej pokrytych zmarszczkami, 
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • napięcie i uelastycznienie skóry twarzy,
  • poprawa kolorytu skóry.

Polecamy rowery na stronie: https://mistralsport.pl/rowery/rowery-gorskie.html

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

        Jest to zabieg nieinwazyjny, dlatego też nie istnieje wiele przeciwwskazań do jego przeprowadzania. Jedyną przeszkodę może stanowić fakt, iż klient może być uczulony na dany składnik aplikowanego na skórę serum. Dlatego też bardzo ważne jest, aby przed zabiegiem przeprowadzić szczegółowy wywiad i dostosować odpowiednie serum do danego typu twarzy. 

CMEIK