zeszyt

Stylizacja paznokci najpopularniejsza u kosmetyczki?

Stylizacja paznokci to jedna z najczęściej wybieranych usług w salonach kosmetycznych. Nic dziwnego, bo zadbane dłonie to podstawa wizerunku każdej kobiety, a zwłaszcza tych, które pracując mają bezpośredni kontakt z klientem.

Manicure

Nie da się ukryć, że estetyczny manicure przyciąga spojrzenia i dodaje klasy każdej stylizacji. Malowanie paznokci to obecnie rodzaj sztuki, a na rynku kosmetycznym mnożą się coraz to nowsze produkty do zdobienia. Ostatnio jednym z najgorętszych trendów są lakiery hybrydowe, które dają możliwość uzyskania wielu niezwykłych, pięknych efektów. Szczególną popularność zdobyły pyłki, które wciera się w utwardzoną, ale jeszcze nie przemytą specjalnym płynem, warstwę lakieru. Jednym z najbardziej efektownych jest ten, dzięki któremu można osiągnąć efekt lustra. Wtarty w paznokieć tworzy gładką taflę o srebrnym lub złotym kolorze, w której można się dosłownie przejrzeć. Serca miłośniczek stylizacji paznokci skradł także pyłek o nazwie „efekt syrenki”, który, w zależności od koloru użytego jako podkład, mieni się wszelkimi kolorami i daje blask przypominający brokat.

palce

Hybrydy

Paznokcie hybrydowe wyglądają bardzo naturalnie, gdyż ten rodzaj lakieru tworzy dość cienką warstwę i nie odznacza się bardzo od poziomu naturalnej płytki. Taki manicure umożliwia również wzmocnienie paznokci, a nawet ich przedłużenie za pomocą specjalnej bazy. Warto zadbać o swoje paznokcie, ponieważ jest to niemal element makijażu, a oryginalne wzory potrafią z powodzeniem zastąpić biżuterię i ożywić każdy strój.