Najmodniejsza męska biżuteria

Od zawsze biżuteria była damską domeną, jednak coraz częściej to właśnie mężczyźni dbają o to, aby uzupełnić swoją stylizację o przyciągające uwagę dodatki. Wybiegi i kolekcje dla panów pełne są różnego rodzaju propozycji wykonanych z rozmaitych surowców. Zasada jest prosta. Ważne, aby biżuteria była widoczna i ciekawa. Poniżej zestawienie nieszablonowych elementów biżuteryjnych, na które powinni zwrócić uwagę mężczyźni, którzy chcą być modni w przyszłym sezonie.

Metale szlachetne na pierwszym miejscu

Pierwszą bardzo silną grupą są przedmioty biżuteryjne wykonane ze złota bądź srebra. Odznaczają się wytrzymałością i wysoką jakością. Prosty przykład to zegarki z metaliczną bransoletą i dużą tarczą lub srebrne spinki do mankietów w nieszablonowych wzorach. Bardzo popularne są też bransoletki w formie łańcuchów oraz naszyjniki z nieśmiertelnikiem. Nadal wiele kontrowersji dotyczy męskich pierścieni. Mówi się, że oprócz obrączki panowie nie powinni nosić tego typu biżuterii. Nic bardziej mylnego. Bogato zdobione sygnety (https://zielinskiart.pl/sygnety/) dodają wyrazistości całej prezencji i podkreślają odwagę. Szczególnie pożądane są przy dosadnych, mocno określonych stylizacjach. To samo tyczy się męskich kolczyków. Adekwatnie dobrane będą się rewelacyjnie prezentować.

Zgodnie z naturą

Kolejny bardzo silny trend to biżuteria ręcznie robiona lub wykonana z naturalnych materiałów. Wyróżnia się tu bransoletki w różnej szerokości wykonane z rzemienia, sznurka lub elementów skóry. Najczęściej zawiązywane przy pomocy cienkiego sznurka lub zapinane na srebrną sprzączkę. Najmodniejsze propozycje to łączenie kilku z nich w zestawy. Ważne, aby były dobrze widoczne. Inna naturalne kosztowności to wisiorki stworzone z rzemyków i piór lub drewniane koraliki noszone blisko szyi. Do koszulek z głębokim dekoltem polecane są różańce. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia i odwaga.

Bez względu na materiał, z którego wykonana jest biżuteria, opłaci się odwiedzać sklepy jubilerskie. To miejsca posiadające szeroki asortyment różnorodnych propozycji. Każda z nich wykonana jest z niezwykłą starannością i posiada adekwatne certyfikaty. Dodatkowo kolekcje prezentowane u jubilera odpowiadają najnowszym trendom i tendencjom.

https://zielinskiart.pl/